11 C
szombat, április 20, 2024
KezdőlapSportArn Gréta a negyeddöntőben búcsúzott Acapulcóban

Arn Gréta a negyeddöntőben búcsúzott Acapulcóban

A harmadik helyen kiemelt Arn Gréta három játszmában kikapott a svéd Larssontól magyar idő szerint péntekre virradóra az acapulcói salakpályás tenisztorna női versenyének negyeddöntőjében.

A 31 éves, a világranglistán 59. Arn jól kezdett, ám ezt követően gyorsan visszaesett, zsinórban hat játékot vesztett és ezzel Larsson jutott előnyhöz. A folytatásban a magyar teniszező 3:1-re elhúzott, de a svéd játékos nagy küzdelemben kiegyenlített.

Ezután azonban ismét Arn kerekedett felül és sikerült megnyernie a második szettet. A mindent eldöntő utolsó felvonásban ismét elhúzott Larsson, 3:1-re, majd 5:2-re vezetett és végül 2 óra 12 perc alatt megnyerte a meccset. Eredmény: Larsson-Arn Gréta (3.) 6:1, 4:6, 6:2.