3 C
csütörtök, április 25, 2024
KezdőlapSportJól úsztak a legfiatalabb szakág legidősebbjei

Jól úsztak a legfiatalabb szakág legidősebbjei

A PSN Zrt. szenior úszói is rajhoz álltak a békéscsabai Gáspár Ervin-emlékversenyen, ahonnan három érmet is elhoztak.

Idén januárban tovább bővült a PSN Zrt. Sportiskola szakosztályainak száma, egy új szakág is megkezdte működését. Az utánpótlás-nevelés, illetve néhány sportágban a már felnőtt korú sportolók versenyeztetése mellett immár a szeniorok is csatlakozhatnak a város legnagyobb sportegyesületéhez. Az első érkezők az úszók voltak, főképp olyanok, akik már a korábbiakban is rajthoz álltak szeniorversenyeken.

A csapat ezúttal március 15-16-án, Békéscsabán állt rajtkőre a 17. Gáspár Ervin-emlékversenyen. Ferge Dániel 200 mellen a dobogó legfelső fokára állhatott fel, 200 vegyesen és 100 pillangón ezüstérmet szerzett, 100 gyorson 3. lett, 50 pillangón a 4., 50 gyorson pedig a 6. helyen csapott célba.