A PÉTÁV Pécsi Távfűtő Kft. lehetőséget hirdet az alábbi pozíció betöltésére: Mérőeszköz üzemeltetési csoportvezető

Feladatok:

• Melegvíz mérők és hőfogyasztás-mérők üzemeltetéséhez kapcsolódó éves ütemtervek készítése
• Anyagigénylések összeállítása, rendelések leadása
• A csoport napi feladatainak szervezése, irányítása és ellenőrzése
• Elvégzett feladatokhoz kapcsolódó adatok és információk átadása társegységek felé
• Részvétel fejlesztési koncepciók kidolgozásában

Munkakör betöltésének feltételei:

• Műszaki felsőfokú végzettség, lehetőleg épületgépész vagy informatikus területen
• Legalább 5 éves szakirányú szakmai tapasztalat
• MS Office ismeretek
• Jó kommunikációs készség
• Jó stressz és monotonitástűrés
• Pontos precíz munkavégzés
• Önálló problémamegoldás mellett csapatmunkára való képesség
• Jogosítvány

Elbírálásnál előnyt jelent:

• Hasonló munkakörben szerzett vezetői tapasztalat
• Libra6i vállalatirányítási szoftver ismerete
• Nyelvtudás (Angol és/vagy Német)

A “Jelentkezem” gomb megnyomása után, kérjük csatolja önéletrajzát.

(x)

Hirdetés