Gépészmérnök – Tettye Forrásház Zrt.

A TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. gépészmérnök munkatársat keres Pécsre, 8 órás, rugalmas munkarendbe, határozatlan időre.

A város első vízműve 130 éve alakult, ma TETTYE FORRÁSHÁZ Zrt. néven Pécs és a környező települések ivóvíz- és szennyvízszolgáltatójaként a térség egyik legjelentősebb környezetgazdálkodási szereplője.

Téged keresnek, ha:

  • van gépészmérnöki végzettséged
  • van 1-2 éves szakmai tapasztalatod
  • rendelkezel B kategóriás vezetői engedéllyel
  • pályakezdők jelentkezését is várják

Amit várnak tőled:

  • légy megbízható, magabiztos, pontos
  • a munkavégzésed legyen precíz és önálló
  • rendelkezz jó kommunikációs- és szervezőkészséggel
  • a kapcsolatteremtés munkatársakkal ne jelentsen számodra problémát
  • a felmerülő problémákat kezeld gyorsan és hatékonyan

Feladatok, amik várnak rád:

  • a pécsi szennyvíztisztító telep építményeinek, műtárgyainak, gépészeti berendezéseinek ütemezett karbantartásának, hibaelhárításának felügyeletében való részvétel
  • rekonstrukciós és fejlesztési tervek elkészítésében való részvétel
  • karbantartási ütemterv készítésében való részvétel
  • részvétel az üzemzavarok elhárításában

Amit biztosítanak számodra:

  • fiatalos társaságot, segítőkész kollégákat, világos, zöldövezeti és komfortos irodai környezetet
  • stabil vállalati hátteret, biztos fizetést és fejlődési lehetőségeket
  • otthoni munkavégzés lehetőségét
  • munkába járási költségtérítést, utazási kedvezményt, parkolási lehetőséget
  • ingyenes sportolási lehetőségeket
  • üzemorvosi ellátást és szűrővizsgálatokat
  • a telephelyen üzemi étkezést, büfét, ebédlőt

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal a human@tettyeforrashaz.hu címen tudsz, 2022. június 30-ig. Leveled tárgyában nevezd meg a betölteni kívánt pozíciót.

Dokumentumaid beküldésével hozzájárulsz személyes adataid kezeléséhez és elfogadod a www.tettyeforrashaz.hu/adatkezeles oldalon található álláspályázatokra vonatkozó adatkezelési tájékoztatóban foglaltakat.