Gépkocsivezetői állást hirdet a Biokom Nonprofit Kft.

A Biokom Nonprofit Kft. munkatársat keres gépkocsivezető munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Pécs város közigazgatási területén a hulladékszállítást végző gépjárművek felelősségteljes vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „C” kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • gépjárművezetői kártya
  • PÁV III.
  • önálló felelősségteljes munkavégzés
  • kreativitás
  • jó kommunikációs készség
  • precizitás
  • terhelhetőség
  • csapatmunkára való képesség
  • 3 éves vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • „C+E” kategóriás jogosítvány
  • gépkezelői jogosítvány (kényszertömörítésű szilárd hulladékgyűjtő és szállító gépek, konténeremelő, útfenntartó- és karbantartó gépek, járműre szerelt daruk)

Amit kínálnak:

  • azonnali munkakezdés
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • a munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások

A pályázatok leadási határideje: 2021. december 15.

Jelentkezni a jelentkezes@biokom.hu e-mail-címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

(x)

Hirdetés