Kőfaragó-sírköves segédmunkást keres a Biokom Nonprofit Kft.

A Biokom Nonprofit Kft. álláspályázatot hirdet kőfaragó-sírköves segédmunkás munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • műkőgyártási tapasztalat
  • természetes kövek (gránit, mészkő, márvány, homokkő) és műkőfelületek megmunkálása, csiszológép használata
  • betűvésés, betűfestés, a szemcseszórásos technológia ismerete, gyakorlata
  • sírkövek bontása, visszaállítása, összeállítása
  • homlokfalburkolás, térburkolás
  • sírkövek tisztítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • kőfaragó, műköves végzettség
  • gyors és megbízható munkatempó
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • magas fokú terhelhetőség
  • önálló, igényes és precíz munkavégzés

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálnak:

  • azonnali munkakezdés
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • a munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások

A pályázatok leadási határideje: 2021. december 31.

Jelentkezni a jelentkezes@biokom.hu e-mail-címre küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

(x)

Hirdetés