Mérlegkezelő – Dél-Kom Nonprofit Kft.

A Dél-Kom Nonprofit Kft. mérlegkezelő munkakörbe munkavállalót keres.

A munkavégzés helye: Pécs Kökényi Regionális Hulladékkezelő Központ, Kökény

Főbb feladatok:

  • A mérlegházhoz érkező hulladékszállító járművek mérlegelése, a mérlegre hajtás és a
  • forgalom szabályozása, a szállító járművek telephelyen belül történő elirányítása.
  • A mérlegelt adatok számítógépes nyilvántartásba vétele, a nyilvántartások naprakész
  • vezetése, adatrögzítés.
  • Mérlegjegyek, szállítólevelek, számlák kezelése.
  • A munkakörhöz tartozó előírások (jogszabályi, minőségbiztosítási) betartása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, táblázatkezelés, adatbázis kezelési ismeretek
  • Angol alapszintű nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Jó kapcsolatteremtő, konfliktuskezelő képesség
  • Önálló munkavégzési képesség, megbízhatóság, rugalmasság, pontos, precíz adminisztráció
  • Előnyt jelent informatikai végzettség
  • Munkarend: napi 8 órás munkavégzés, eseti jelleggel szombati és ünnepnapi munkavégzés

Amit kínálnak:

  • Azonnali munkakezdés
  • Stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása
  • Béren kívüli juttatások

A pályázatok leadási határideje: 2021. január 31.
A pályázatokat szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várják:
jelentkezes@delkom.hu

(x)