Parkerdei szakmunkás – BIOKOM Nonprofit Kft.

A BIOKOM Nonprofit Kft. álláspályázatot hirdet az alábbi munkakörbe:
parkerdei szakmunkás.

Főbb feladatok:

• a pécsi parkerdő területén üzemeltetési feladatok ellátása (hulladékgyűjtők ürítése, illegális szemétlerakók felszámolása, műtárgyak kezelése – karbantartása, erdei utak karbantartása stb.)
• részvétel a fakitermelés munkafolyamataiban (döntés, darabolás)
• erdészeti célgépek kezelése (mezőgazdasági vontató, rakódó gép, csörlő és aprítógép)

Az álláshoz tartozó elvárások:

• szakiskolai vagy szakmunkás végzettség
• erdészeti, kertészeti munkában terepi gyakorlat
• „B” kategóriás jogosítvány
• erdészeti célgépekre kezelői jogosítás
• önálló felelősségteljes munkavégzés
• kreativitás
• jó kommunikációs készség
• precizitás
• terhelhetőség
• csapatmunkára való képesség

Előnyt jelent:

• fás és lágyszárú növények alapos ismerete
• védett növények ismerete

Amit kínálnak:

• azonnali munkakezdés
• stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
• munkába járás támogatása
• béren kívüli juttatások

Pályázatok leadási határideje: 2021. január 31.
A pályázatokat szakmai önéletrajzzal, az alábbi e-mail-címre várják:
jelentkezes@biokom.hu

(x)