Ügyfélszolgálati ügyintézőt keresnek a Pécsi Köztemetőbe

A Biokom Nonprofit Kft. álláspályázatot hirdet ügyfélszolgálati ügyintézőnek a Pécsi Köztemetőben.

Főbb feladatok:

  • temetések felvétele, teljes körű ügyintézése
  • sírhelynyilvántartás
  • adminisztrációs feladatok ellátása
  • fiókpénztári feladatok ellátása helyettesként

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • gyors és megbízható munkatempó
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • magas fokú terhelhetőség
  • ügyfélorientált szemléletmód
  • önálló, igényes és precíz munkavégzés
  • stressztűrő képesség
  • következetes gondolkodás
  • problémamegoldó képesség
  • csapatmunkára való képesség

Előny:

  • ügyfélszolgálati területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálnak:

  • azonnali munkakezdés
  • stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség
  • a munkába járás támogatása
  • béren kívüli juttatások

A pályázatok leadási határideje: 2021. december 10.

Jelentkezni a jelentkezes@biokom.hu-ra küldött szakmai önéletrajzzal lehet.

(x)

Hirdetés