Ha szereted a kreatív kihívásokat, érdekel a digitális marketing, és szeretnél egy sokoldalú csapat részévé válni, akkor várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Teljes körű projektmenedzsment különböző marketingkampányokhoz, beleértve a médiamegjelenéseket és közösségimédia-kampányokat.
  • Tartalomkészítés és -kezelés több platformon (Facebook, Instagram, LinkedIn, Viber), beleértve posztok írását és vizuális tartalom előállítását.
  • Weboldaltartalom frissítése, beleértve hírek és PR-cikkek feltöltését.
  • E-mail-marketingkampányok és hírlevelek kezelése tervezéstől a kivitelezésig.
  • Online hirdetések kezelése és nyereményjátékok szervezése.
  • Együttműködés a csapattal további kommunikációs és promóciós tevékenységek támogatásában.

Amit kínálunk:

  • Professzionális fejlődési lehetőség egy dinamikus és támogató csapatban.
  • Sokoldalú projektek, amelyek lehetőséget adnak a kreativitásra és új ötletek megvalósítására.
  • 6 órás munkaidő
  • Belvárosi iroda, segítőkész munkatársak.
  • Frissen őrölt kávé.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: marketing vagy kommunikáció szakirány).
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar nyelven.
  • Alapvető grafikai (Canva) és tartalomszerkesztési készségek.
  • Proaktív hozzáállás, jó problémamegoldó és projektmenedzsment-képességek.
  • Csapatmunkára való készség.

Ha úgy érzed, hogy te vagy a tökéletes jelölt erre a pozícióra, kérjük, küldd el önéletrajzodat és motivációs leveledet a marketing@pecsikommunikacio.hu címre.

Várjuk, hogy megismerhessünk!

hirdetés
Uránia Mozi
Hirdetés