Az Ingatlankínálat professzionális ingatlanközvetítőként célul tűzte ki, hogy egy megújuló ingatlanpiacon európai normáknak megfelelő folyamatosan megújuló szolgáltatást nyújtson.

A cég ügyfelei teljes körű segítséget kapnak, hogy ingatlanjaikat gyorsan, kényelmesen, biztonságos körülmények között értékesíthessék.

Neked is fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújts? Szeretnél egy sikeres csapat részeként dolgozni, szakmai fejlődésre és elismerésre vágysz, vannak céljaid, átlagon felül akarsz keresni és hajlandó vagy ezért kitartóan dolgozni? Ez a Te lehetőséged, jelentkezz!

Feladatok:

  • új és használt ingatlanok közvetítése,
  • tárgyalások szervezése, lebonyolítása,
  • szerződéskötés,
  • ingatlanok bemutatása,
  • értékesítése.

Elvárásunk:

  • középfokú végzettség,
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek,
  • Social Media felületek kezelése (Facebook, Instagram, Linkdin),
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban,
  • határozottság, jó megjelenés, kitartás,
  • sikerorientált vállalkozói szemlélet,
  • jogosítvány, saját gépjármű,
  • idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő jutalékos jövedelem / fix+jutalékos jövedelem,
  • folyamatos gyakorlati és elméleti képzés,
  • 20 éves tapasztalat,
  • professzionális technikai és szakmai háttér,
  • változatos munka,
  • rugalmas időbeosztás.
Továbbá call centeres munkatársat is keresnek pécsi irodájukba fix + jutalékos rendszerben.

E-mail.:  info@ingatlankinalat.com

Tel.:  06 70 638 4999

Pécs, Garay utca 12.