Gazdasági ügyintéző – Pécsi Állatkert Közhasznú Nonprofit Kft.

A Pécsi Állatkert Közhasznú Nonprofit Kft. Gazdasági ügyintéző munkatársat keres, teljes munkaidőben.

A munkavégzés helyszíne:

  • Pécs, Ángyán J. u. 1.

Feladatok:

  • gazdasági vezető tevékenységének támogatása, részvétel havi és éves pénzügyi zárásokban
  • közreműködés ügyviteli feladatok ellátásában
  • számlázás, kintlévőségek nyomon követése, kezelése
  • szállítói számlák könyvelése, feldolgozása és ellenőrzése, igazoltatása
  • leltározásban és selejtezésben való közreműködés
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • házi pénztár kezelése

Elvárások:

  • gazdasági területen szerzett minimum középfokú végzettség
  • MS Office haladó szintű ismerete
  • gazdasági területen szerzett minimum 1-3 év munkatapasztalat
  • önálló, precíz munkavégzés
  • magasfokú terhelhetőség, stressztűrő képesség

Előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • könyvelésben szerzett tapasztalat
  • RLB Program ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálnak:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség

A jelentkezés módja: A fényképes szakmai önéletrajzokat az info@pecszoo.hu e-mail címre várják.