Grafikus, médiatervező – Pécsi Kommunikációs Központ Kft.

A Pécsi Kommunikációs Központ Kft. munkatársat keres GRAFIKUS-MÉDIATERVEZŐ pozícióba.

Munkavégzés helye: Pécs

A munkába lépés időpontja: 2021.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
– Social media felületek grafikai tervezése, tartalom támogatása
– Offline és online kreatív kampányok és megjelenések, illetve marketingtevékenységek grafikai tervezése
– Kreatív marketinganyagok készítése (hirdetés, szórólap, hírlevél stb.)
– Trendek figyelése, összegzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
– 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat és referencia
– Közép-, vagy felsőfokú szakirányú végzettség
– Grafikai és képszerkesztő programok magas szintű ismerete (Adobe Illustrator, Photoshop, InDesign, Acrobat)
– Online és offline reklámanyagok szerkesztésében szerzett tapasztalat
– Portfólió, illetve referencia bemutatása (logó tervek, arculati tervek, reklámkampányok kreatívjai)
– Precizitás, önálló és igényes munkavégzés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
– Angol nyelvtudás
– Animált anyagok tervezésében való tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:
– Kreativitást jelentő, változatos, innovatív feladatok
– Kulturált munkakörnyezet, A kategóriás irodaház
– Versenyképes jövedelem
– Fiatalos csapat

Önéletrajzodat és portfóliódat a palyazat(“kukac”)pecsikommunikacio.hu címre várjuk 2020. december 31-ig.