Kommunikációs és PR szakreferens – BIOKOM Nonprofit Kft.

A BIOKOM cégcsoport Kommunikációs és PR szakreferensi munkakörbe munkavállalót keres.

Kommunikációs és PR szakreferens

Főbb feladatok:

• társaságok arculatának építése,
• webes és közösségi média felületek tartalomkészítése,
• társaságokkal kapcsolatos média megjelenések elkészítése (sajtóközlemények),
• PR és marketing anyagok készítése,
• megvalósuló projektek kommunikációs feladatai,
• társaságok külső, belső kommunikációjának koordinálása, kommunikációs feladatok összehangolása,
• eseti szintű kreatív anyagok készítése (plakátok, hirdetések),
• beérkező újságírói megkeresések megválaszolása,
• a társaság kommunikációihoz kapcsolódó háttéranyagok előkészítése,
• együttműködés médiaszolgáltatókkal, sajtóval,
• sajtófigyelés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

• középfokú végzettség,
• hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat,
• talpraesett, kreatív személyiség,
• megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
• kezdeményezőkészség,
• irodai alkalmazások (Word, Excel) magas fokú ismerete,
• jó kommunikációs képesség szóban és írásban,
• pontos, alapos, határidőre történő munkavégzés.

Előnyt jelent:

• CorelDRAW alapszintű ismerete,
• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálnak:

• azonnali munkakezdés,
• szakmai kihívások,
• stabil, kiegyensúlyozott, hosszú távú munkalehetőség,
• munkába járás támogatása,
• béren kívüli juttatások.

Pályázatok leadási határideje: 2021. április 16.
A pályázatokat szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel, kérjük az alábbi e-mail címre eljuttatni: jelentkezes@biokom.hu

(x)