Janus Pannonius Múzeum múzeumpedagógusi pozícióba keres munkatársat.

A munkavégzés helye: a Janus Pannonius Múzeum állandó és időszaki kiállításai.

Feladatok:

• Az állandó és időszaki kiállításokhoz múzeumpedagógiai foglalkozások, hasznosítási tervek, segédanyagok készítése.
• Részvétel a múzeum külső és belső rendezvényeinek tervezésében, szervezésében és megvalósításában.
• Tárlatvezetés a szakterületéhez tartozó kiállításokban, főként a Csontváry Múzeumban, Vasarely Múzeumban, Modern Magyar Képtárban, Martyn-Lantos kiállításban és Zsolnay Múzeumban.
• Kapcsolattartás oktatási intézményekkel, tudományos, kulturális, közművelődési, szervezetekkel, együttműködések kezdeményezése.
• A múzeum állandó és időszaki kiállítási koncepcióiban, forgatókönyveiben a múzeumpedagógiai részek kidolgozása.

Elvárások: szakirányú felsőfokú szakképzettség és/ vagy művészetek irányú tanári szakképzettség.

Előny:

• gyermekcsoportok vezetésében szerzett tapasztalat
• oktatás, vagy kultúraátadás fejlesztői tapasztalat
• angol nyelvtudás
• jogosítvány

Amit kínálnak:

• hosszú távú, stabil munkalehetőség
• az alapbér és a juttatások megállapodás szerintiek

A jelentkezés módja:

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, rövid motivációs levéllel a jpm@jpm.hu e-mail-címen. Szükséges hozzá:

• az iskolai végzettséget, szakképesítést és nyelvismeretet igazoló bizonyítványok másolata,
• szakmai munkáját bemutató dokumentum,
• hozzájáruló nyilatkozat arról, hogy a pályázat anyagát a bírálatban résztvevők megismerhetik.

Jelentkezési határidő január 10-e.

Hirdetés