Projektmenedzser – Városfejlesztés

Európai Uniós pályázatok lebonyolításával foglalkozó cég projektmenedzser pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:

  • fejlesztési projektek előkészítése
  • fejlesztési projektek támogatási szerződéseihez kapcsolódó dokumentumok elkészítése
  • támogatási kérelmek komplett összeállítása önállóan
  • szerződéskötések és szerződésmódosítások menedzselése
  • projektekhez kapcsolódó, testületi döntést igénylő dokumentumok elkészítése
  • közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó anyagok összeállítása
  • projektek lebonyolításának szakértői támogatása
  • a támogatott projektek megvalósításának dokumentálása, általános menedzsmentfeladatok ellátása
  • elszámolások, kifizetési kérelmek és szakmai beszámolók összeállítása és benyújtása önállóan
  • a projektek kapcsán kapcsolattartás az érintett hatóságokkal
  • adatgyűjtés, adatfeldolgozás, szövegszerkesztés, táblázatkezelés
  • a támogatott projektek sikeres megvalósításának és utánkövetésének biztosítása

Szükséges legfontosabb képességek:

  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás-orientált személyiség
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • más emberek koordinálására való készség, csapatjátékos hozzáállás
  • önálló munkavégzés
  • MS Office programok magabiztos használata

Szükséges végzettség, tapasztalat:

  • felsőfokú végzettség
  • EPTK rendszer ismerete és önálló használata
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • projektmenedzser pozícióban szerzett releváns tapasztalat előny, de nem követelmény
  • előnyt jelent az angol vagy német nyelv legalább középfokú ismerete

Amit kínálnak:

  • energikus, barátságos, fiatal csapat
  • szakmai fejlődést inspiráló környezet
  • belvárosi munkahely/telephely
  • szakmai kihívást jelentő projektekben való részvétel
  • céges telefon
  • versenyképes fizetés

A foglalkoztatás jellege:

  • teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Pécs

A jelentkezés módja:

Fizetési igény megjelölésével a fényképes önéletrajzokat a következő e-mail-címre várják: varosfejlesztes@pvfzrt.hu

(x)