Hirdetésszervezőt keresünk

A Pécsi Kommunikációs Központ Kft. piacorientált hirdetési tevékenységének további fejlesztéséhez dinamikus, pozitív és ügyfélorientált gondolkodásmódú kollégákat keres.

Hirdetésszervező

  • másodállásban jelenlegi hasonló munkakör mellett jutalékos rendszerben,
  • vagy fő tevékenységként tisztán jutalékos rendszerben.

Alapvető feladatok és felelősségek:

  • A PécsMa.hu hírportál, Pécsi Hírek, Misleny Magazin, Pécsi Buszreklám hirdetési felületeinek és egyéb szolgáltatásainak értékesítése.
  • A kitűzött árbevételi tervek elérésének biztosítása új ügyfelek megkeresésével és megszerzésével.
  • Ajánlatok és szerződés megküldése a partnerek részére, szerződéskötés elérése.
  • A létrejött szerződések aktívan tartása és az együttműködés folyamatos bővítése.
  • A szerződött hirdetések/kampányok sikeres lebonyolításához kapcsolódó marketinganyagok kezelése, együttműködés a marketingcsapattal és az ügyféllel.
  • Az ügyfelektől várható megbízások mennyiségének, rendszerességének és minőségének folyamatos előrejelzése.

Készségek és kompetenciák:

  • Hirdetésszervezői vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Eredményorientált, önjáró, proaktív, a lényegre fókuszáló személyiség.
  • Átlagon felüli kommunikációs készség, meggyőzőerő, a döntéshozatal kieszközölésének képessége.
  • Határidők feltétlen betartása, időérzék.

A munkavégzés helye és ideje:

  • kötetlen munkaidő, de heti egyszeri személyes egyeztetéssel pécsi irodánkban.

Amit kínálunk:

  • magas jutalék;
  • széles körű, értékesíthető szolgáltatási portfólió;
  • értékesítést támogató személyes kapcsolat.
A jelentkezés módja:
Fényképes bemutatkozását e-mailben várjuk legkésőbb június 30-ig az alábbi címen: hirdetes@pecsma.hu. Levele tárgy/subject mezőjében kérjük, tüntesse fel a megpályázott pozíció megnevezését (hirdetésszervező).
hirdetés