London 2012 – A csütörtöki műsor

A londoni olimpia csütörtöki versenynapján – melyen 18 számban osztanak érmeket – harmadik mérkőzését játssza a férfi vízilabda-, illetve kézilabda-válogatott.

hirdetés

 


    augusztus 2., csütörtök (éremosztás 18 számban):
    ————————————————
    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    nők, 3. forduló:
    A csoport:
9:30 ó: Koreai Köztársaság-Japán
14:45 ó: Kína-Hollandia
20 ó: Belgium – Nagy-Britannia
    B csoport:
11:45 ó: Ausztrália-Egyesült Államok
17 ó: Dél-afrikai köztrásaság – Németország
22:15 ó: Új-Zéland – Argentína

    ÍJÁSZAT (Lord,s krikettpálya) – 1
10 ó: női egyéni, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő, párharc a 3. helyért, DÖNTŐ (16:37 ó)

    TOLLASLABDA (Wembley Aréna)
10 ó: férfi páros, negyeddöntő
13:30 ó: női egyes, negyeddöntő, vegyespáros, elődöntő
18 ó: férfi egyes, negyeddöntő, női páros, elődöntő

    STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája – Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női selejtező, szerencsés vesztes kör

    KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
    férfiak, 3. forduló:
    A csoport:
10 ó: Franciaország-Litvánia
15:30 ó: Argentína-Tunézia
23:15 ó: Egyesült Államok-Nigéria
    B csoport:
12:15 ó: Ausztrália-Kína
17:45 ó: Brazília-Olaszország
21 ó: Spanyolország – Nagy-Britannia

    VÍVÁS (ExCeL) – 1
10 ó: női tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: női tőr csapat, bronzmérkőzés, DÖNTŐ (20:15 ó)

    SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya – The Royal Artillery Barracks) – 1
10 ó: férfi duplatrap, alapverseny – BOGNÁR RICHÁRD
11:30 ó: férfi gyorstüzelő pisztoly, alapverseny, 1. nap
16 ó: FÉRFI DUPLA TRAP, DÖNTŐ

    EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 3
10:30 ó: férfiak: könnyűsúlyú kétpár, elődöntő – 12 ó: VARGA TAMÁS, HIRLING ZSOLT; négyes, elődöntő, könnyűsúlyú négyes, helyosztó futam, kétpár, helyosztó futam; nők: nyolcas, döntő, egypár, helyosztó futamok, elődöntő, könnyűsúlyú kétpár, elődöntő
12:50 ó: FÉRFI KÉTPÁR, DÖNTŐ
13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ NÉGYES, DÖNTŐ
13:30 ó: NŐI NYOLCAS, DÖNTŐ

    CSELGÁNCS (ExCeL) – 2
10:30 ó: férfi 100 kg, előcsatározások a negyeddöntőig, női 78 kg, előcsatározások a negyeddöntőig – JOÓ ABIGÉL (a nyolcaddöntőben kezd)
15 ó: férfi 100 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés
17 ó: NŐI 78 KG, DÖNTŐ
17:10 ó: FÉRFI 100 KG, DÖNTŐ

    RÖPLABDA (Earls Court)
    férfiak, 3. forduló:
    A csoport:
12:30 ó: Ausztrália-Bulgária
17:45 ó: Lengyelország-Argentína
23 ó: Nagy-Britannia – Olaszország
    B csoport:
10:30 ó: Szerbia-Németország
15:45 ó: Oroszország-Tunézia
21 ó: Brazília-Egyesült Államok

    KÉZILABDA (Copper Box)
    férfiak, 3. forduló
    A csoport:
12:15 ó: Franciaország-Tunézia
17:15 ó: Nagy-Britannia – Argentína
22:15 ó: Svédország-Izland
    B csoport:
10:30 ó: Spanyolország – Koreai Köztársaság
15:30 ó: Horvátország-MAGYARORSZÁG
20:30 ó: Szerbia-Dánia

    ÚSZÁS (Vizeközpont) – 4
    előfutamok:
11 ó: férfi 50 m gyors – TAKÁCS KRISZTIÁN (6. futam – 11:11 ó)
11:19 ó: női 800 m – RISZTOV ÉVA (3. futam – 11:41 ó), KAPÁS BOGLÁRKA (4. futam – 11:51 ó)
12:14 ó: 100 m pillangó – PULAI BENCE (3. futam – 12:19 ó)
12:31 ó: női 200 m hát – SZEKERES DORINA (1. futam – 12:31 ó)
    elődöntők, döntők:
20:30 ó: férfi 50 m gyors, elődöntő
20:40 ó: NŐI 200 M MELL, DÖNTŐ
20:48 Ó: FÉRFI 200 M HÁT, DÖNTŐ
20:56 ó: női 200 m hát, elődöntő
21:19 ó: FÉRFI 200 M VEGYES, DÖNTŐ – CSEH LÁSZLÓ
21:37 ó: NŐI 100 M GYORS, DÖNTŐ
21:54 ó: férfi 100 m pillangó, elődöntő

    ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
11 ó: férfi egyes, elődöntő
15:30 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés
16:30 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ

    VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    férfiak, 3. forduló:
    A csoport:
11 ó: Spanyolország-Ausztrália
12:20 ó: Kazahsztán-Görögország
20:40 ó: Olaszország-Horvátország
    B csoport:
15:10 ó: Szerbia-Montenegró
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-Románia
19:20 ó: Nagy-Britannia – Egyesült Államok

     LOVASSPORT (Greenwich Park)
12 ó: egyéni és csapat díjlovaglás, 1. nap

    TENISZ (Wimbledon)
12:30 ó: férfi és női egyes, negyeddöntő, férfi és női páros, elődöntő, vegyespáros, negyeddöntő

    VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
11 ó: férfiak: 49-es, 470-es, Finndingi, Csillaghajó, szörf (5. és 6. futam 17 ó – GÁDORFALVI ÁRON), nők: Elliott 6m, szörf (5. és 6. futam 15 ó – DETRE DIA)

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 60 kg, nyolcaddöntő, férfi 75 kg, nyolcaddöntő – 16 ó: HARCSA ZOLTÁN-Mujandje Kasutó (namíbiai)

    KAJAK-KENU, SZLALOM (Lee Valley vadvízi központ, Hertfordshire) – 2
14:30 ó: férfi C-2, elődöntő, női K-1, elődöntő, döntő
16:18 ó: FÉRFI C-2, DÖNTŐ
16:57 ó: NŐI K-1, DÖNTŐ

    KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) – 2
17 ó: férfiak: csapat, üldözéses verseny, selejtező, csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő, nők: csapat sprintverseny, selejtező, elődöntő
18:59 ó: NŐI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ
19:15 ó: FÉRFI CSAPAT SPRINTVERSENY, DÖNTŐ

    TORNA (North Greenwich csarnok) – 1
17:30 ó: NŐI EGYÉNI ÖSSZETETT, DÖNTŐ