Sport a kanapén: ezeket adják élőben a sportcsatornák a hétvégén!

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hirdetés

január 13., péntek:
——————-
Sport 1
21 ó: Rögbi, Ulster-Leicester, Heineken Cup, 5. forduló

Sport 2
5:30 ó, 8 ó: Tenisz, ATP250-es verseny, Sydney, elődöntők
21 ó: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 20. forduló

Sport Klub
18:45 ó: Jégkorong, SAPA Fehérvár AV19-Olimpija Ljubljana (szlovén), osztrák bajnokság alapszakasz

Eurosport
10:30 ó: Alpesi sí, Világkupa, Wengen, férfi kombináció, lesiklás
12 ó: Síugrás, Világkupa, Tauplitz/Bad Mittern
14:30 ó: Sílövészet, Világkupa, Csehország
19 ó, 20:15 ó: Dakar-rali, 12. szakasz
20:45 ó: Darts, Világbajnokság, Egyesült Királyság, negyeddöntő

Eurosport 2
9:30 ó: Tenisz, WTA-torna, Sydney
14 ó: Alpesi sí, Világkupa, Wengen, férfi kombináció, műlesiklás
14:45 ó, 16:15 ó: Labdarúgás, U17-es nemzetközi torna, al-Jazira – Juventus és Ajax Amsterdam-Aspire International
18:15 ó: Hódeszka, Világkupa, Ausztria
19 ó: Darts, Világbajnokság, Egyesült Királyság, negyeddöntő

Digisport
20 ó: Ökölvívás, Boxing One, Komárom

Digisport Plus
18:30 ó: Röplabda, Női Közép-európai Liga, Vasas-Bratislava

január 14., szombat:
——————–
Sport 1
13:30 ó: Labdarúgás, St. Johnstone-Rangers, skót bajnókság, 23. forduló
15:45 ó: Labdarúgás, Championship, 24. forduló
18:15 ó: Labdarúgás, Watford-Reading, Championship, 26. forduló
22:15 ó: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-New Orleans Saints, főcsoport-elődöntő

Sport 2
9:30 ó: Tenisz, ATP250-es verseny, Sydney, döntő
14:30 ó: Rögbi, Scarlets-Northampton, Heineken Cup, 5. forduló

Sportklub
15:30 ó, Kosárlabda, Kecskemét-PVSK, férfi NB I
18 ó: Kézilabda, Érd-Veszprém, női NB I

Eurosport
9:15 ó: Szánkó, Világkupa, Németország
10:15 ó: Alpesi sí, Világkupa, Cortina d,Ampezzo
12:30 ó: Alpesi sí, Világkupa, Wengen
13:45 ó: Síugrás, Világkupa, Tauplitz/Bad Mittern
15:45 ó: Sífutás, Világkupa, Milánó
16:15 ó: Síugrás, női világbajnokság, Val di Fiemme
19 ó: Darts, Világbajnokság, Egyesült Királyság, elődöntő

Eurosport 2
10:45 ó, 12:30 ó, 13:45 ó: Szánkó, Világkupa, Németország
11:30 ó, 16 ó: Északi összetett, Világkupa, Chaux-Neuve
14:45 ó: Sífutás, Világkupa, Milánó

Digisport
15:45 ó: Labdarúgás, Manchester United-Bolton, Premier League
20:40 ó: Labdarúgás, Catania-AS Roma, Serie A
23 ó: Ökölvívás, Arthur Abrahams-Pablo Farias, WBO középsúlyú világbajnoki mérkőzés

Digisport Plus
15:55 ó: Labdarúgás, Chelsea-Sunderland, Premier League
20:55 ó: Labdarúgás, Montpellier-Lyon, Ligue 1

január 15., vasárnap:
———————
Sport 1
1:45 ó: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Denver Broncos, főcsoport-elődöntő
12 ó: Labdarúgás, Atlético Madrid-Villarreal, spanyol bajnokság, 19. forduló
18 ó: Kézilabda, Lengyelország-Szerbia, férfi Eb, csoportmérkőzés
21:15 ó: Labdarúgás, Barcelona-Betis, spanyol bajnokság, 19. forduló

Sport 2
12 ó: Jégkorong, Traktor Cseljabinszk-Atlant, KHL, alapszakasz
16 ó: Rögbi, Saracens-Biarritz, Heineken Cup, 5. forduló
18:45 ó: Amerikaifutball, NFL, Baltimore Ravens-Houston Texans, főcsoport-elődöntő
22:15 ó: Amerikaifutball, NFL, Green Bay Packers-New York Giants, főcsoport-elődöntő

Sport Klub
12:30 ó: Kosárlabda, Lagun Aro-Barcelona, ACB Liga
17 ó: Jégkorong, SAPA Fehérvár AV19-Acroni Jesenice, osztrák bajnokság
21:15 ó: Kosárlabda, Alicante-Real Madrid, ACB Liga

Eurosport
8:45 ó, 11 ó: Szánkó Világkupa, Németország
10:15, 13:30 ó ó: Alpesi sí, Világkupa, Wengen
11:30 ó: Alpesi sí, Világkupa, Cortina d,Ampezzo
12:45 ó: Sílövészet, Világkupa, Csehország
14 ó: Síugrás, Világkupa, Tauplitz/Bad Mittern
15:45 ó: Északi összetett, Világkupa, Chaux-Neuve
16:30 ó: Síugrás, női világbajnokság, Val di Fiemme
18:45 ó: Darts, Világbajnokság, Egyesült Királyság, döntő
20:30 ó: Snooker, Mesterek Tornája, London, Egyesült Királyság, 1. nap

Eurosport 2
11 ó: Síakrobatika, Világkupa, Franciaország
12 ó: Északi összetett, Világkupa, Chaux-Neuve
12:30 ó: Sífutás, Világkupa, Milánó
14 ó: Snooker, Mesterek Tornája, London, Egyesült Királyság, 1. nap
17:30 ó: Röplabda, Sisley Belluno-Verona, olasz bajnoki

Digisport
12 ó: Cselgáncs, World Masters, Almati
15:15 ó: Labdarúgás, Juventus-Cagliari, Serie A
17 ó: Labdarúgás, Swansea-Arsenal, Premier League
20:10 ó: Labdarúgás, AC Milan-Internazionale, Serie A

Digisport Plus
12:25 ó: Labdarúgás, Lazio-Atalanta, Serie A
14:30 ó: Labdarúgás, Newcastle-QPR, Premier League
20:55 ó: Marseille-Lille, Ligue 1