Bajnok lett Financsek

November 14-16. között Százhalombattán rendezték meg az úszók országos rövidpályás bajnokságát, amelyen a PSN Zrt. sportolói két aranyérmet szereztek. A fiatalabbak Újvidéken vettek részt egy nemzetközi megmérettetésen, amelyen hét ország sportolói álltak rajtkőre.

A Pécsi Sport Nonprofit Zrt. úszói a négyszer 50 méteres férfi vegyes váltóban elsőként csaptak célba, a Kolmer Zsolttal, Financsek Gáborral, Kenderesi Tamással és Rozanovic Ádámmal felálló csapat 1:41,05-ös idő alatt teljesítette a négyszer 50 méteres távot.

A PSN Zrt. másik aranyérmét az olimpikon Financsek Gábor nyerte 100 méter mellen, ismét 1 percen belüli idő alatt teljesítette a távot, 59,37 másodperc alatt ért célba.