Szerdán dr. Páva Zsolt polgármester köszöntötte a Pécsen megrendezett Komjádi-kupa fináléjában győzedelmeskedő PSN Zrt.-PVSK vízilabdacsapatát.

A magyar vízilabdázás úttörőjéről, az első magyar olimpiai bajnokcsapat kapitányáról,
Komjádi Béláról elnevezett kupa fináléjában telt ház előtt védte meg címét Lukács Gergely
együttese múlt héten az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában.

Az 1933-ban indult kupasorozat első négyes döntőjének elődöntőjében hatalmas csatában 8-7-re győzött a pécsi együttes, majd a fináléban magabiztos játékkal 12-7-re múlta felül az UVSE-t.

A sporttörténelmi sikert elérő sportolókat és edzőiket dr. Páva Zsolt köszöntötte szerdán:
– Nagyon nagy büszkeség számomra és Pécs számára is, hogy egy nagy sikerrel
megszervezett pécsi tornán sorozatban másodszor is a PSN Zrt.-PVSK csapata
hódította el a nagy múltra visszatekintő Komjádi-kupát. A pécsi vízilabdás utánpótlás-
nevelés színvonalát az is remekül mutatja, hogy a címvédést követően az U12-es
korosztály is remekelt az Abay Nemes Oszkár Sportuszodában megrendezett
nemzetközi tornán és végül a második helyen végzett. Azt gondolom, hogy országos
szinten is kimagasló eredmények születtek az elmúlt napokban a pécsi medencében,