8 C
péntek, április 26, 2024
KezdőlapSportLabdaKözel kerültek a kozármislenyi kézilabdás lányok az elődöntőhöz

Közel kerültek a kozármislenyi kézilabdás lányok az elődöntőhöz

Kiváló eredménnyel zárta a párharc első mérkőzését a Kozármisleny SE női kézilabdacsapata: hét góllal, 33-26-ra győzött a Kispest NKK ellen a Liga Kupa negyeddöntőjében.

Mindez azt jelenti, hogy Kovács Tamás együttese nagyon közel került a sorozat elődöntőjéhez, ami önmagában is nagy sikert jelentene – könnyen lehet, hogy nem ez lenne a végállomás.

Eredmények

Kozármisleny SE–Kispest NKK 33-26 (15-12)
Női kézilabda Liga Kupa, negyeddöntő, első mérkőzés.
Vezette: Gadányi Tibor, Szabó Tibor.

Kozármisleny SE: RADOCHAY – Hosszu 2, Szemmelrock 4, Halász 2, POLICS 8, LINDER 4, Schäffer 3. Csere: Németh (kapus), Vig (kapus), Grénus 3, MARKOVICS 3, Kozsán, Hornyák 1, Réti, LEITNER 3.
Vezetőedző: Kovács Tamás.

Az eredmény alakulása. 10. perc: 6-4, 15. perc: 7-8, 25. perc: 12-11, 36. perc: 19-13, 42. perc: 24-16, 57. perc: 31-25.

Kiállítások: 8, ill. 4 perc.

Hétméteresek: 3/3, ill. 5/5.