8 C
csütörtök, április 25, 2024
KezdőlapSportNehezen, de nyert a PMFC

Nehezen, de nyert a PMFC

Ha nehezen is, de begyűjtötte a három pontot a PMFC labdarúgócsapata a harmadik osztály első tavaszi hazai bajnoki mérkőzésén.

A klub honlapjának tájékoztatása szerint természetesen győzelemre készült mindenki az első tavaszi hazai bajnokin, s a csapat végül le is győzte a Méhkerék együttesét – bár elég nehezen.

Már az első félidőben érezni lehetett, hogy nem lesz könnyű: bár akadtak lehetőségei a hazai csapatnak a gólszerzésre, nehezen tudták feltörni a vendégek masszív védekezését.

A szünet után továbbra is jelentős mezőnyfölényben futballoztak a piros-feketék, s talán ha az 55. percben Mód István játékvezető tizenegyest ad az egyik vendégjátékos kezezése után, minden másképp alakul. De nem adott, így egészen az utolsó pillanatokig maradt a 0-0 – hogy aztán Turi szabadrúgása után Wéber a saját kapujába fejelje a labdát a 90. percben.

Labdarúgó NB III., Közép-csoport, 20. forduló.

PMFC–Méhkerék 1-0 (0-0)
Gólszerző: Wéber (90. – öngól).