7 C
szerda, április 24, 2024
KezdőlapSportAtlétikaNyáron sem lankadt a pécsi atléta, Németországban nyert versenyeket

Nyáron sem lankadt a pécsi atléta, Németországban nyert versenyeket

A PSN Zrt. atlétája, Halász Ádám a nyaralása alatt sem hagyott fel a futással és a versenyzéssel, Németországban két megmérettetésen is rajthoz állt – írja a psnzrt.hu.

Szombaton egy 10 kilométeres utcai futóversenyen mérte össze tudását a többi versenyzővel, mint mondta, a szervezők nagy szeretettel fogadták és örültek, hogy idén is elindul a schrozbergi rendezvényen. Címvédőként érkezett a megmérettetésre, amelyen komoly mezőny gyűlt össze, de a pécsi futó így sem talált legyőzőre, elsőként ért a célba.

Egy nappal később Aalenben állt rajthoz Halász Ádám egy 10,4 kilométeres futóversenyen, ahol taktikusan futott, 6 kilométerig a tavalyi győztes mögött volt végig, majd sikerült leszakítania a sportolót és ezúttal is elsőként szakította át a célszalagot.

Kiemelt kép forrása: psnzrt.hu