A pécsi csapat szerdán játszotta le második felkészülési mérkőzését a Mohács ellen.

Márton Gábor együttese elemében volt, az első félidőben hétszer, a másodikban pedig ötször találtak be a mohácsiak kapujába. Az ellenfélnek mindez csak egyszer sikerült, így a végeredmény 12-1 lett a PMFC javára.

A pécsi csapat legeredményesebb játékosa Bata Kristóf volt, aki az első félidőben volt pályán, de ez a negyvenöt perc is elég volt neki négy gólhoz.

Bata Kristóf

Szombaton a ZTE ellen játszottak volna Márton Gáborék, de sajnos az ellenfél lemondta a találkozót. Ezzel kellemetlen helyzetbe sodorták a pécsieket, de szerencsére nem maradnak meccs nélkül a focisták ezen a hétvégén sem, sőt, két csapat helyett hármat láthatnak majd a szurkolók február 3-án, szombaton 14 órától.