London 2012 – A szerdai műsor

A magyar férfi vízilabda-válogatott az olaszok, a kézilabdacsapat pedig az izlandiak ellen szerepel a negyeddöntőben a londoni olimpia szerdai versenynapján, melyen 16 számban avatnak bajnokot.

hirdetés

augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):
———————————————
magyar vonatkozású program:
ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) – 4
11 ó: férfi rúdugrás, selejtező
11 ó: női kalapácsvetés, selejtező – ORBÁN ÉVA
11:10 ó: férfi tízpróba, 100 méter – SZABÓ ATTILA
11:45 ó: férfi 5000 méter, előfutam
12:10 ó: férfi tízpróba, távolugrás – SZABÓ ATTILA
12:35 ó: női 800 m, előfutam
14:10 ó: férfi tízpróba, súlylökés – SZABÓ ATTILA
19 ó: férfi tízpróba, magasugrás – SZABÓ ATTILA
20:05 ó: férfi gerelyhajítás, selejtező
20:15 ó: férfi 110 gát, elődöntő
20:45 ó: NŐI 1500 M, DÖNTŐ
21:05 ó: NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ
21:10 ó: férfi 200 m, elődöntő
21:45 ó: női 400 gát, elődöntő
22 ó: NŐI 200 M, DÖNTŐ
22:15 ó: FÉRFI 110 GÁT, DÖNTŐ
22:30 ó: férfi tízpróba, 400 m – SZABÓ ATTILA

BIRKÓZÁS (ExCeL) – 2
14 ó: női 48 kg előcsatározások az elődöntőig, 63 kg előcsatározások az elődöntőig – SASTIN MARIANNA
18:45 ó: női 48 kg és 63 kg, vígaszág, bronzmérkőzés
20:03: NŐI 48 KG, DÖNTŐ
20:48 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ

KAJAK-KENU (Eton Dorney) – 4
10:30 ó: FÉRFI K1-1000 M DÖNTŐ
10:48 ó: FÉRFI C1-1000 M, DÖNTŐ – VAJDA ATTILA
11:16 ó: FÉRFI K2-1000 M, DÖNTŐ – DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND
11:44 ó: NŐI K4-500 M, DÖNTŐ – SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA

KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)
férfi negyeddöntő:
12 ó: MAGYARORSZÁG-Izland
15:30 ó: Franciaország-Spanyolország
19 ó: Svédország-Dánia
22:30 ó: Horvátország-Tunézia

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
férfi negyeddöntők:
15:30 ó: Horvátország-Egyesült Államok
16:50 ó: Olaszország-MAGYARORSZÁG
19:40 ó: Spanyolország-Montenegró
21 ó: Szerbia-Ausztrália

nem magyar vonatkozású program:
ASZTALITENISZ (ExCeL) – 1
12 ó: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong
16:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ – Kína-Koreai Köztársaság

GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
9:30 ó: a 9-10. helyért: Japán – Dél-afrikai Köztársaság
12:30 ó: a 7-8. helyért: Koreai Köztársaság-Németország
16:30 ó: elődöntő: Hollandia – Új-Zéland
21 ó: elődöntő: Argentína – Nagy-Britannia

KERÉKPÁR – BMX (BMX-pálya)
16 ó: női kiemelési futamok
16:40 ó: férfi kiemelési futamok

KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)
férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Oroszország-Litvánia
17:15 ó: Franciaország-Spanyolország
21 ó: Brazília-Argentína
23:15 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

LOVASSPORT (Greenwich Park) – 1
13 ó: EGYÉNI DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
20 ó: női toronyugrás, selejtező

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő
21:30 ó: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Argentína-Brazília
18 ó: Egyesült Államok-Olaszország
20:30 ó: Lengyelország-Oroszország
22:30 ó: Bulgária-Németország

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája ) – 1
19 ó: női bronzmérkőzés
22 ó: NŐI DÖNTŐ

TEKVONDO (ExCeL) – 2
10 ó: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő
16 ó: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő
21 ó: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NŐI 49 KG, DÖNTŐ
23:30 ó: FÉRFI 58 KG, DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland) – 1
13 ó:férfiak: 49-es éremfutam, nők: Elliott 6m, 470-es