London 2012 – A szombati műsor

A londoni olimpia szombati versenynapján – melyen 25 számban osztanak érmeket – negyedik mérkőzését játssza a magyar férfi kézilabda-, illetve vízilabda-válogatott.

hirdetés

augusztus 4., szombat (éremosztás 25 számban):
———————————————-
magyar vonatkozású program:
TRIATLON (Hyde Park) – 1
10 ó: NŐI VERSENY – KOVÁCS ZSÓFIA

KÉZILABDA (Copper Box)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
10:30 ó: Tunézia – Nagy-Britannia
15:30 ó: Svédország-Argentína
20:30 ó: Izland-Franciaország
B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia
17:15 ó: Horvátország-Dánia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) – 6
11 ó: férfi 100 m, selejtező
11:05 ó: női hétpróba, távolugrás – FARKAS GYÖRGYI
11:20 ó: női rúdugrás, selejtező
11:35 ó: férfi 400 m – DEÁK NAGY MARCELL
12:35 ó: női 3000 m akadály
12:40 ó: női hétpróba, gerelyhajítás – FARKAS GYÖRGYI
13:30 ó: férfi 100 m, előfutam
18 ó: FÉRFI 20 KM GYALOGLÁS – HELLEBRANDT MÁTÉ
20 ó: férfi 400 m gát, elődöntő
20:30 ó: NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ
20:35 ó: női 100 m, elődöntő
20:55 ó: FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ
21:05 ó: női 400 m, elődöntő
21:35 ó: NŐI HÉTPRÓBA, 800 M – FARKAS GYÖRGYI
22:15 ó: FÉRFI 10000 M, DÖNTŐ
22:55 ó: NŐI 100 M, DÖNTŐ

VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Ausztrália
15:10 ó: Görögország-Spanyolország
16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán
B csoport:
11 ó: Montenegró-Románia
19:20 ó: MAGYARORSZÁG – NAGY-BRITANNIA
20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok

EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) – 4
12:30 Ó: FÉRFI NÉGYES, DÖNTŐ
12:50 Ó: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ
13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ – helyosztó futamok (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS – B DÖNTŐ 11:50 ó)
13:30 ó: NŐI EGYPÁR, DÖNTŐ

VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR – 9. és 10. futam 13 ó), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON – 7. és 8. futam, 15 ó), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA – 7. és 8. futam, 13 ó)

ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő – KÁTÉ GYULA-Vincenzo Mangiacapre (olasz) 16:15 ó, férfi 81 kg, nyolcaddöntő

ÚSZÁS (Vizesközpont) – 4
20:30 ó: NŐI 50 M GYORS, DÖNTŐ
20:36 Ó: FÉRFI 1500 M GYORS, DÖNTŐ
21:07 Ó: NŐI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ
21:27 Ó: FÉRFI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ – MAGYARORSZÁG

nem magyar vonatkozású program:
GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
nők, 4. forduló:
A csoport:
11:45 ó: Hollandia-Koreai Köztársaság
14:45 ó: Japán-Belgium
17 ó: Kína – Nagy-Britannia
B csoport:
9:30 ó: Ausztrália – Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Egyesült Államok – Új-Zéland
22:15 ó: Németország-Argentína

TOLLASLABDA (Wembley Aréna) – 2
10 ó: férfi páros, elődöntő
11:30 ó: női páros, bronzmérkőzés
14:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés
15:15 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ
16:45 ó: NŐI PÁROS, DÖNTŐ

KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
10 ó: Tunézia-Franciaország
15:30 ó: Litvánia-Egyesült Államok
23:15 ó: Nigéria-Argentína
B csoport:
12:15 ó: Oroszország-Spanyolország
17:45 ó: Kína-Brazília
21 ó: Nagy-Britannia – Ausztrália

STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája – Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női nyolcaddöntő

VÍVÁS (ExCeL) – 1
11:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: bronzmérkőzés
20:15 ó: DÖNTŐ

SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya – The Royal Artillery Barracks) – 2
10 ó: női kisöbű sportpuska, összetett 3×20 lövés, alapverseny, női trap, alapverseny
13:45 ó: NŐI KISÖBŰ SPORTPUSKA, DÖNTŐ
16 ó: NŐI TRAP, DÖNTŐ

RÖPLABDA (Earls Court)
férfiak, 4. forduló:
A csoport:
12:30 ó: Nagy-Britannia – Lengyelország
15:45 ó: Ausztrália-Olaszország
21 ó: Argentína-Bulgária
B csoport:
10:30 ó: Németország-Tunézia
17:45 ó: Oroszország-Egyesült Államok
23 ó: Brazília-Szerbia

KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) – 1
11 ó: férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő és vigaszág, negyeddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért
11:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal
17:11 ó: női üldözéses csapatverseny, 1. forduló
18:42 ó: női üldözéses csapatverseny, DÖNTŐ

ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló
15:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő

LOVASSPORT (Greenwich Park)
11:30 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

LABDARÚGÁS (Manchester, London – Wembley, Newcastle, Cardiff)
férfiak, negyeddöntő:
13 ó: Japán-Egyiptom, Manchester, Old Trafford
15:30 ó: Mexikó-Szenegál, London, Webley
18 ó: Brazília-Honduras, Newcastle, St. James’ Park
20:30 ó: Nagy Britannia – Koreai Köztársaság, Cardiff, Millennium Stadion

TENISZ (Wimbledon) – 2
13 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés, FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ, NŐI EGYES, DÖNTŐ

GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) – 1
15 ó: női verseny, selejtező
16:26 ó: NŐI VERSENY, DÖNTŐ

MŰUGRÁS (Vizesközpont)
15:30 ó: nők, 3 m, elődöntő

SÚLYEMELÉS (ExCeL) – 1
20 ó: FÉRFI 94 KG, A CSOPORT