Mi lesz a tévében? – Élő sportműsorok, csatornák szerint ma és holnap

A keddi és szerdai élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hirdetés

január 24., kedd:

m1
20 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Magyarország-Szlovénia

m2
18:50 ó: Vízilabda Európa-bajnokság, nők, Magyarország-Spanyolország, az elődöntőbe jutásért

Sport 1
20:45 ó: Labdarúgás, Cardiff City-Crystal Palace, Angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó

Sport 2
16 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Spanyolország-Izland
18 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Franciaország-Horvátország

Sport Klub
21:30 ó: Labdarúgás, Mirandes-Espanyol, Spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó

Eurosport
1 ó, 3 ó, 9:30 ó: Tenisz, Australian Open, 9. nap
17 ó: Labdarúgás, Ghána-Botswana, Afrika Kupa
19:30 ó: Labdarúgás, Mali-Guinea, Afrika Kupa

Eurosport 2
1 ó, 3 ó, 9:30 ó: Tenisz, Australian Open, 9. nap
16 ó: Kosárlabda, EuroKupa, BC Khimki-ASVEL
18:30 ó: Kosárlabda, EuroKupa, Lietuvos Rytas- Benetton Basket
20:45 ó: Alpesi sí, Világkupa, Schladming

Digisport
20:40 ó: Labdarúgás, Olasz Kupa, Juventus-Roma

január 25., szerda:

m1
20 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Magyarország-Horvátország

Sport 1
4 ó: Kosárlabda, NBA, Portland TrailBlazers-Memphis Grizzlies
20:30 ó: Labdarúgás, Liverpool-Manchester City, Angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó

Sport 2
16 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Franciaország-Izland
18 ó: Férfi kézilabda Európa-bajnokság, Spanyolország-Szlovénia

Sport Klub
20 ó: Labdarúgás, Real Mallorca-Athletic Bilbao, Király Kupa negyeddöntő, visszavágó

Eurosport
1 ó, 3 ó, 9:30 ó: Tenisz, Australian Open, 10. nap
17 ó: Labdarúgás, Líbia-Zambia, Afrika Kupa
19:30 ó: Labdarúgás, Egyenlítői-Guinea – Szenegál, Afrika Kupa

Eurosport 2
20:30 ó: Röplabda, Bre Banca Lannutti Cuneo-Sisley Belluno

Digisport
17:55 ó: Kosárlabda, UNIQA Euroleasing Sopron-Schio, női Euroliga
21:45 ó: Labdarúgás, FC Barcelona-Real Madrid, Spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó

Digisport Plus
17:10 ó: Kosárlabda, CSZKA Moszkva-Anadolu Efes, férfi Euroliga
20:40 ó: Labdarúgás, Napoli-Internazionale, Olasz Kupa negyeddöntő