Sportközvetítések: Mi lesz a tévében?

A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

hirdetés

március 15., csütörtök:
———————–
Story 4
18:55 ó: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Athletic Bilbao-Manchester United

Sport 2
18:45 ó: Kosárlabda, Eurochallenge, negyeddöntő, visszavágó, Szolnoki Olaj-Ventspils

Sport M
18 ó: Jégkorong, szlovák bajnokság, rájátszás

Eurosport
9:30 ó: Alpesi sí, Világkupa, Schladming, férfi szuper-óriásműlesiklás
11 ó: Síugrás, Világkupa, Planica, selejtező
13 ó, 20:45 ó: Snooker, PTC nagydöntő
17 ó: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, FC Malmö (svéd)-Frankfurt (német)
19 ó: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Eurosport 2
11 ó: Alpesi sí, Világkupa, Schladming, női szuper-óriásműlesiklás
23 ó: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

Digisport
18:45 ó: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, PSV Eindhoven-Valencia
21 ó: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester City-Sporting Lisboa

Digisport Plus
18:55 ó: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Udinese-AZ Alkmaar
21 ó: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Besiktas-Atlético Madrid

március 16., péntek:
——————–
Sport 1
20:45 ó: Ökölvívás, nemzetközi profigála, London, George Groves-Kenny Anderson

Sport 2
14 ó: Jégkorong, KHL, rájátszás, Traktor-AK Barsz
21 ó: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 29. forduló, Villarreal B-Córdoba

Sport M
17:45 ó: Labdarúgás, Újpest-Kaposvári Rákóczi, OTP Bank Liga, 20. forduló

Sportklub
16 ó: Labdarúgás, Orosz Liga, Dinamo Moszkva-Zenit

Eurosport
11 ó: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, férfi sprint
11 ó: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
13 ó: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
13:15 ó: Sílövészet, Világkupa, Oroszország, női sprint
14:30 ó: Sífutás, Világkupa, Falun, női 2,5 km, szabadstílus
15 ó: Síugrás, Világkupa, Planica
17 ó: Sífutás, Világkupa, Falun, férfi, 3,3 km, szabadstílus
19 ó: Snooker, PTC Nagydöntő, Írország, nyolcaddöntő

Eurosport 2
11 ó: Snowboard, Világkupa, Olaszország
12:30 ó: Snooker, PTC nagydöntő, Írország, 2. nap
18 ó: Labdarúgás, Bundesliga 2, Eintrach Frankfurt-SG Dynamo Dresden
20:30 ó: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-VfB Stuttgart

Digisport
11:40 ó: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, sorsolás
13 ó: Labdarúgás, Európa Liga, sorsolás
19:55 ó: Labdarúgás, portugál bajnokság, Nacional-Porto
23:05 ó: Tenisz, ATP 1000, Indian Wells, negyeddöntők

Digisport Plus
16:40 ó: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Pécs 2010-UNI SEAT Győr
18:55 ó: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő, Uniqua-Euroleasing Sopron – ZTE NKK