12 C
Pécs
péntek, április 19, 2024
KezdőlapÁllásajánlatok PécsenMűszaki előadó - Pécsi Vagyonhasznosító Zrt.

Műszaki előadó – Pécsi Vagyonhasznosító Zrt.

A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. saját és Pécs M.J.V. Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozó társaság. Olyan új kollégát keres, aki szakértelmével és proaktív személyiségével is támogatni tudja a társaság ügyfélközpontú és eredményorientált munkáját.

MŰSZAKI ELŐADÓ

Épületgépész-mérnök vagy épületgépész technikus végzettséggel rendelkező munkatársat keresnek.

Feladatai:

  • A Pécsi Vagyonhasznosító Zrt. ingatlanjai kapcsán felmerülő műszaki, üzemeltetési, karbantartási, javítási és felújítási munkák lebonyolítása.

Elvárások:

  • épületgépész-mérnök, vagy épületgépész-technikus végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Word, Excel stb)
  • min. 3 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság
  • ingatlanüzemeltetésben szerzett gyakorlat
  • TERC költségvetés készítő program ismerete

Képessége:

  • önálló munkavégzésre képes, nyitott az újdonságokra

Amit kínálnak:

  • stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • felelősségteljes és változatos feladatok
  • kihívásokkal teli munka
  • kulturált munkakörnyezet
  • határozatlan idejű szerződés
  • cafetéria juttatás
  • fejlődési lehetőség
  • támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye: Pécs város területén

Szakmai önéletrajzot (fénykép nélkül!) és motivációs levelet a [email protected] címre várják.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Hírzóna

Abszolút Nő