Nyíregyházán vendégeskedtek a pécsi aerobikosok

Október 5-én és 6-án rendezték a Magyar Kupa 3. fordulóját, ahol a PSN Zrt. aerobikosai challenge, aerodance, basic- és sportaerobik kategóriákban mutatták meg tehetségüket. A sportolók számos dobogós és további szép eredményeket hoztak a hétvégi kupáról.

hirdetés

Az első versenynap challenge és basic-aerobik kategóriáinak eredményei:

CHALLENGE

UP 2: Gergely Anna, Márta Dorina, Nagy Zóra, Pető Gréta, Szabó Kitti, Szegő Szonja, Szurdi Janka 9. hely

UP 3: Rudolf Csenge, Szauer Dóra, Téczely Nóra, Téczely Petra, Torma Lívia 4. hely

BASIC

UP 4 triók: Rudolf Hanga – Schönberger Stella – Szűcs Réka 6. hely

Farkas Lili – Gáll Natália – Pintér Rea 7. hely

UP 4 csoport: Farkas Lili, Gáll Natália, Pintér Rea, Rudolf Hanga, Schönberger Stella, Szűcs Réka 4. hely

UP 3 triók: Bánki Dalma – Hegedűs Fanni – Kovács Gréta 2. hely

Iván Léna – Márton Nóra – Sánta Nadin 3. hely

UP 3 csoportok: Iván Léna, Márton Nóra, Sánta Nadin, Bánki Dalma, Hegedűs Fanni, Kovács Gréta 3. hely

Gerencsér Emma, Kántor Míra, Katona-Győr Léna, Nógrádi Borbála, Szűcs Noémi, Winkler Vivien 10. hely

UP 2 egyéni: Horvay Anna 8. hely

UP 2 triók: Bleszity Lotti – Hámor Mínea – Vekedel Nóra 5. hely

Bogner Eszter – Kilián Korinna – Vekedel Viktória 10. hely

UP 2 csoport: Buzási Bettina, Hámor Mínea, Sárosi Luca, Tomsics Hanna, Vétek Réka 3. hely

Bogner Eszter, Bleszity Lotti, Horvay Anna, Kilián Korinna, Vekedel Nóra, Vekedel Viktória 9. hely

A második versenynap sportaerobik, aerodance és basic-aerobik UP 1 kategóriáinak eredményei:

SPORTAEROBIK

UP 3 női egyéni: Miklós Eszter 4. hely

Szendelbacher Borka 7. hely

Férfi egyéni: Böhönyei Bálint 2. hely

Mudik Kevin 3. hely

Páros: Miklós Eszter és Böhönyei Bálint 2. hely

Szirtes Míra és Mudik Kevin 3. hely

Trió: Almási Hanna Izabella – Böhönyei Bianka – Miklós Eszter 5. hely

Bognár Adrienn – Szendelbacher Borka – Szirtes Míra 8. hely

Csoport: Almási Hanna Izabella, Bognár Adrienn, Miklós Eszter, Szendelbacher Borka, Szirtes Míra 3. hely

UP 2 férfi egyéni: Gábor Donát 3. hely

Páros: Knoch Dorina és Gábor Donát 3. hely

Trió: Huba Liána Lorka – Ratalics Barbara – Szommer Hédi 4. hely

Csoport: Dóra Luca, Keller Korina, Laklia Vanda, Ratalics Barbara, Tímár Viktória 5. hely

AERODANCE

Dóra Luca, Huba Lina Lorka, Keller Korina, Knoch Dorina, Laklia Vanda, Ratalics Barbara, Szommer Hédi, Tímár Viktória 3. hely

UP 1 aerodance: Bleszity Virág, Farkas Fanni, Keller Lilla, Keszei Kata, Kocsis Karina, Sümegi Mendi, Ulrich Dominika 3. hely

BASIC-AEROBIK

UP 1 női egyéni: Várdaróci Gréta 5. hely

Hirdetés