30 C
Pécs
péntek, július 26, 2024
KezdőlapÁllásajánlatok PécsenSofőr állás B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek pécsi cégnél

Sofőr állás B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőknek pécsi cégnél

Baier Technik Kft.
Pécs
2024. 06. 04.

A cégünk által gyártott termékek kiszállítására keressük új kollégánkat gépjárművezető munkakörben.

Feladatok

  • 3,5 t össztömegű jármű (furgon) vezetése heti 2 alkalommal Salzburg és környékére alkalmanként 4-6  lerakóval
  • A szállítandó áru tételes átvétele, szakszerű rakodása, szakszerű szállítása
  • A kapcsolódó dokumentáció (szállítólevél stb.) körültekintő kezelése
  • A gépjármű tisztán tartása, tankolása,
  • A menetlevél pontos vezetése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Furgon vezetéses tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelvismeret
  • Gyalogkíséretű targonca kezelésében szerzett tapasztalat

Előnyök

  • Az állás betöltéséhez előny a nemzetközi fuvarozásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • pontos fizetés (mértéke megegyezés szerint) Kérjük fizetési igényét adja meg a pályázatában!
  • stabil háttér
  • folyamatosan karbantartott hálófülkés+állófűtéses autó

Jelentkezését várjuk a „Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdetés
KAPCSOLÓDÓ CIKKEK

Hírzóna

Abszolút Nő