16 C
csütörtök, május 2, 2024
KezdőlapSportLabdaBeragadtak a rajtnál a pécsi pólósok

Beragadtak a rajtnál a pécsi pólósok

Rangadót veszített el idegenben a PVSK-Mecsek Füszért vízilabdacsapata, de továbbra is tartja hetedik helyét a tabellán.

Fontos meccset játszott ma az OB I.-ben a PVSK-Mecsek Füszért. Az ősi rivális Kaposvár otthonában próbált szerencsét a pécsi gárda, azonban a pocsékul sikerült első negyed végül megpecsételte Török Viktor együttesének sorsát.

Merthogy az első nyolc percet uralta a Kaposvár, és alaposan meg is szórta a PVSK-t, öt gólt lőtt Józsa Ottó kapujáb a hazai gárda, és háromgólos előnyre tett szert. Innen pedig a Pécs csak futott az eredmény után. A mérkőzés további része mér teljesen kiegyenlített volt, azonban a hátrányon csak egy picit sikerült faragnia a vasútnak. A gólgazdag találkozó vége így 14-12 lett oda. Még szerencse, hogy a vereség ellenére is megtartotta hetedik helyt a tabellán a Pécs.

Kaposvár–PVSK-Mecsek Füszért 14-12 (5-2, 3-3, 2-2, 4-5)
Vízilabda-OB I., férfiak.
Kaposvár: Csoma – Langiewicz 1, BERTA 3, Jajcsinovics 1, MIJICS 2, VINDISCH 2, HORVÁTH Á. 3 Cs.: Kakstedter, Petrovski 1, Palatinus 1, Vörös, Szabó Zs., Varga B. Vezetőedző: Surányi László.
PVSK-Mecsek Füszért: Józsa – KOLOZSI 4, KERESZTÚRI 3, Csorba, Csacsovszky A., GÁL 2, Reisz 1. Cs.: Almási, Gaszt, Kókai 1, Némethy, Lihotczky 1, Oltean. Vezetőedző: Török Viktor.