26 C
hétfő, április 29, 2024
KezdőlapPécs AktuálKözéletHárom éremmel zárta az ob-t Jászó Ádám

Három éremmel zárta az ob-t Jászó Ádám

Az országos bajnokság zárónapján 200 háton ezüstérmet nyert a PSN Zrt. – Pécsi Spotiskola fiatal úszója.

Igazán jól alakult az idei úszó országos bajnokság Jászó Ádám számra. Ahogyan arról korábban már beszámoltunk, 50 méteres hátúszásban aranyérmes lett a pécsi sportoló, majd a 100 méteres távon a dobogó második fokára állhatott fel.

Az ob zárónapján, pénteken a 200 hát fináléjában volt érdekelt Jászó, aki remek eredményt elérve, Telegdy Ádám mögött végezve második ezüstérmét is megszerezte. A fiatal pécsi úszó az ob-n egy ötödik helynek is örülhetett, hiszen 100 gyorson a fináléba jutva végzett az előkelő helyen.

A PSN másik versenyzője, Hartmann Máté is döntőbe jutott, ő 800 gyorson zárt végül a 8. helyen.