Pécs
szombat, április 27, 2024
KezdőlapAbszolut FérfiKét pécsi érem a XIX. Rövidpályás Úszó ob nyitónapján

Két pécsi érem a XIX. Rövidpályás Úszó ob nyitónapján

Jól kezdték az országos bajnokságot a PSN Zrt. – Pécsi Sportiskola versenyzői: egy ezüst- és egy bronzérem született Jászó Ádámtól, egy negyedik hely Hartmann Mátétól és egy 19. hely Kovács Bencétől.

November 1–4. között zajlik Debrecenben a XIX. Rövidpályás Úszó Országos Bajnokság. A nyitónapon a pécsi Jászó Ádám először 100 méteres gyorsúszásban állt rajtkőre és a döntőben 47,69-es idővel a harmadik helyen végzett, majd 50 méter háton 24,27-tel ezüstérmet szerzett. Hartmann Máté 4:54,93-as idővel negyedik lett 1500-on, Kovács Bence pedig 200 vegyesen tizenkilencedik helyen zárt – foglalta össze honlapján a PSN.

Jászó Ádám és Kovács Bence összesen hat, Hartmann Máté pedig öt versenyszámban indul az országos bajnokságon.

Fotók: psnzrt.hu