22 C
csütörtök, május 2, 2024
KezdőlapSportLabdaEdzőmeccsen ikszelt a Szentlőrinccel a PMFC

Edzőmeccsen ikszelt a Szentlőrinccel a PMFC

A szintén NB II.-es megyei rivális ellen kétszer is vezetett a Pécs, de 2-2 lett a meccs vége. Az egyik új szerzemény is betalált a Munkásban.

Harmadik nyári edzőmeccsét játszotta ma délelőtt a PMFC együttese, ezúttal a megyei ellenlábas Szentlőrinc volt a partner. Pécsi szempontból jól is kezdődött a találkozó, hiszen Rácz már a 7. percben vezetéshez juttatta csapatát – igaz alig 3 perccel később már egyenlített is a Lőrinc. Azonban a félidő derekához érve a pécsiek friss szerzeménye, a 20 esztendős támadó, Tóth-Gábor Kristóf máris letette névjegyét, és megszerezte első PMFC-s gólját.

A szünet után mind a két edző cserélgette a pályán lévőket, de sokáig úgy tűnt, marad a 2-1. A hajrában azonban a Szentlőrinc végül egyenlíteni tudott.

PMFC–Szentlőrinc 2-2 (2-1)
Labdarúgó felkészülési mérkőzés, Pécs, id. Dárdai Pál Edzőközpont.

PMFC I. félifő: Helesfay – Svedyuk, Rácz, Katona L., Hadaró – Katona Cs., Nikitscher – Vas, Harsányi, Makrai – Tóth-Gábor.
PMFC II. félidő: Helesfay – Marques-Airosa, Rácz, Takács (Bozóki, 80.), Katona L. – Terbe, Katona Cs. (Bachesz, 60.) – Grabant, Kövesdi, Puska – Tihanyi. Vezetőedző: Weitner Ádám.

Pécsi gólok: Rácz (7.), Tóth-Gábor (23.).

Fotó: PMFC / Kurdi József