13 C
péntek, május 17, 2024
KezdőlapSportLabdarúgó NB I: győzelemmel kezdte a tavaszt a Paks

Labdarúgó NB I: győzelemmel kezdte a tavaszt a Paks

A Paks hazai környezetben 3-1-re nyert a sereghajtó Szolnok ellen a labdarúgó Monicomp Liga 18. fordulójának szombati játéknapján.

Kis Károly együttesének ez volt az első tavaszi összecsapása, ugyanis a múlt héten az erős havazás miatt elmaradt a címvédő Debrecen elleni találkozója. Két remekbeszabott góllal negyedóra elteltével megnyugtató előnyt szerzett a Paks. A Szolnok egyáltalán nem veszélyeztette a kaput, így teljesen váratlanul érkezett a sereghajtó szépítő találata. Amikor a második félidő elején Montvai belőtte a paksiak harmadik találatát, minden eldőlt. A Szolnok már nem volt képes újítani, a Paks pedig nem erőltette a támadásokat. Monicomp Liga 18. forduló: Paksi FC-Szolnoki MÁV FC 3-1 (2-1).